TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Tefal FV4980E0 Ultragliss Smart Protect

Tefal FV4980E0 Ultragliss Smart Protect


Technológia Durilium AirGlide
Žehlička TEFAL FV4980E0 zaisťuje najlepšiu klzkosť pre rýchle a ľahké žehlenie a optimálnu distribúciu pary pre vysoko účinné žehlenie. Zaisťuje aj optimálny rozptyl pary pre vysoko účinné žehlenie. Navyše je odolná voči poškriabaniu, a to aj pri žehlení problematických miest, napríklad zipsov. Špeciálna konštrukcia žehličky zaisťuje optimálnu distribúciu pary po celej žehliacej ploche.


Smart Technology
Vďaka technológii Smart Protect ponúka naparovacia žehlička TEFAL FV4980E0 perfektnú kombináciu teploty a pary pre maximálnu ochranu tkanín, takže sa nemusíte pri žehlení zdržovať nastavovaním.

Parné žehlenie
Žehlička ponúka variabilnú paru 40 g /min, ktorá zabezpečí trvalo dokonalé žehlenie. Parný ráz 180 g/min. predstavuje mimoriadnu dávku pary, ktorá sa hodí na obzvlášť pokrčené malé partie látok.

Ľahká manipulácia
Žehlička zaujme aj svojim dizajnom. Ergonomická rukoväť je navrhnutá na pohodlné a stabilné uchopenie. Systém rýchleho plnenia vodou bez rozliatia - veľká nádrž na vodu s objemom 270 ml umožňuje žehlenie viac odevov naraz. Dlhý kábel umožňuje maximálnu možnú slobodu pohybu pri žehlení.

10 ročná opraviteľnosť produktov
Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.
Príkon 2600 W pre rýchle zahriatie a vysoký výkon pary
Variabilná para 40 g/min. pre vysoko efektívne žehlenie
Parný ráz 180 g/min.
Žehliaca plocha Durilium AirGlide®
Automatické vypnutie
Eco mode pre úsporu energie
Vyrobené vo Francúzsku
60 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

November 2021
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012