TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Vstavane spotrebiče TAMATEX Vstavane spotrebiče TAMATEX

V našej predajni nájdete kvalitný tovar vstavaných elektrospotrebičov od všetkých svetových značiek vždy v dobrých cenách.

Aj keď značku Bosch si mnohí ľudia spájajú skôr s voľne stojacimi spotrebičmi, ponúka aj široký sortimentu na zabudovanie. Zabudovateľné spotrebiče tejto značky sa vyznačujú sviežim dizajnom v antikorovej alebo v bielej úprave. Vyberať si možno z uceleného radu rúr, varných dosiek, umývačiek riadu, chladničiek a odsávačov pár. Nechýba ani zabudovateľná automatická práčka a práčka so sušičkou.

Televízie a rádiá nie sú v kuchyni nováčikmi, ale dnes si návrhári uvedomujú, že sa stali neodmysliteľnou súčasťou a začleňujú ich do svojich návrhov. Technológia Wi-Fi si našla svoju cestu do počítačov a stáva sa tiež užitočným hardvérom v kuchyni. Chladničky vám povedia, keď je im príliš zima, rúry vám oznámia, kedy je mäso dokonale upečené a umývačky riadu sa po skončení cyklu sami odpoja od siete – len aby vám ušetrili peniaze. A to je iba súčasnosť. V kuchyni budúcnosti bude všetko v jednote – prepojené, komunikujúce a optimalizujúce.

Víziou Gorenje je stať sa najviac inovatívnym, na dizajne a udržateľný rozvoj orientovaným tvorcom domácich spotrebičov. Vo vstavaných spotrebičoch Gorenje sa spájajú slová INOVÁCIA, DIZAJN, JEDNODUCHOSŤ A EKOLÓGIA. V Gorenje sú kvalita a vynikajúci dizajn odrazom účinnosti moderných technológií, čo dáva značke rozpoznateľný znak dokonalosti.

Značka Mora Vám ponúka široký sortiment pre vašu kuchyňu: od vstavaných spotrebičov, sklokeramických dosiek až po odsávače pár. Všetko v premyslenom dizajne a tiež s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Všetky naše výrobky sú výnimočne úsporné pri spotrebe elektrickej energie.

Kedysi bola kuchyňa čisto pracovným miestom, dnes je čoraz častejšie súčasťou obývačky. S moderným dizajnom domácich spotrebičov Siemens si urobíte
radosť nadlho: zásluhou jasnej a jednoduchej komunikácie, vysoko hodnotných materiálov a precízneho spracovania.Zabudovateľné spotrebiče Siemens - zoznámte sa s budúcnosťou.

Na kuchyne sú kladené vysoké estetické a funkčné nároky a týmto trendom musia zodpovedať aj technické zariadenia, bez ktorých by kuchyňa neplnila
svoj účel. Spoločnosť Whirlpool si uvedomuje dôležitosť tejto úlohy a preto neustále vyvíja nové spotrebiče, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Okrem využívania
inovatívnych technológií sa spoločnosť zameriava aj na estetické stvárnenie spotrebičov. Zákazníkom ponúka spotrebiče v dizajnových radoch, ktoré sú
súčasťou modernej, klasickej či rustikálnej kuchyne.

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012