TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

TEFAL FV5645E0 TURBO PRO ANTI-CALC

71 €

TEFAL FV5645E0 TURBO PRO ANTI-CALC


Technológia Tefal Turbo Boost
Naparovacia žehlička Tefal FV5645E0 je vybavená novou patentovanou technológiou Tefal Turba Boost pre vytvorenie parného rázu, ktorý prenikne hlboko do látky, aby odstránil aj tie najodolnejšie záhyby. Táto naparovacia žehlička s príkonom 2600 W ponúka krátky čas zohriatia a vysoký výkon pre každodenné rýchle a bezchybné výsledky.


Technológia Durilium AirGlide
Zaisťuje najlepšiu klzkosť FV5645E0 pre rýchle a ľahké žehlenie a optimálnu distribúciu pary pre vysoko účinné žehlenie. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáha udržiavať žehliacu plochu bez škvŕn a v dokonalom stave pre dlhšiu životnosť.

Zaručená bezpečnosť
Ak sa žehlička náhodou ponechá bez dozoru, automaticky sa vypne. Vo vertikálnej polohe sa vypne o 8 minúť. Ak žehlička zostane stáť na žehliacej ploche, trvá jej vypnutie len 30 sekúnd. Nastavenie Eco znižuje spotrebu energie až o 20 % v porovnaní so spotrebou energie na úrovni maximálneho výkonu.

Funkcie
Táto moderná žehlička disponuje funkciami: Anti Drip, ktorá počas žehlenia bráni odkvapkávaniu vody a vzniku škvŕn na prádle. Funkciou Automatic Steam, ktorá slúži na nastavenie množstva pary podľa typu prádla pre ľahké a vysoko precízne žehlenie.

10 ročná opraviteľnosť
Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.
Technológiou Tefal Turba Boost
Príkon až 2600 W
Technológia Durilium AirGlide so skvelou klzkosťou
Optimálna distribúcia pary
Katalytický povrch Autoclean
Žehlička sa pre maximálnu bezpečnosť automaticky vypne
ECO mód znižuje spotrebu energie až o 20 %
Anti Drip bráni odkvapkávaniu vody
Automatic Steam nastavenie množstva pary podľa typu oblečenia
76,9 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012