TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

V našej elektro predajni v Starej Ľubovni si určite vyberiete tu správnu sušičku.

Sušička bielizne LG RC81V9AV4Q je vybavená moderným invertorovým motorom a duálnym invertorovým tepelným čerpadlom, ktoré zaisťujú skvelé výsledky sušenia a pritom s vynaložením menšieho množstva energie, pretože sušička patrí do energetickej triedy A+++.
619 €
Program pre alergikov - odstráni až 99,9% prachových roztočov
299 €
Potrebuješ rýchlo a efektívne usušiť bielizeň? Potom je pre Teba kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom skvelou voľbou.
469 €
Kondenzačná sušička Bosch WTW85490BY je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku.
550 €
Väčšina výrobcov zatiaľ neponúka úzke slim sušičky a pritom veľa ľudí trápi nedostatok miesta v kúpeľni či miestnosti s práčkou a sušičkou.
499 €
Vešanie a žehlenie bielizne zaberie veľa času, ktorý pritom môžete venovať dôležitejším činnostiam. Spoločnosť Beko ponúka riešenie v podobe kondenzačnej sušičky HDF 7412 CSRX, ktorá v jednej várke pojme až 7 kg bielizne.
489 €
Sušička AbsoluteCare T8DBE48SC je majstrom vo svojom obore. Vyniká vysoko efektívnym sušením, nízkymi nákladmi na prevádzku, mimoriadne nízkou hlučnosťou a predovšetkým je maximálne šetrná k vášmu oblečeniu.
599 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012