TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

V našej elektro predajni v Starej Ľubovni si určite vyberiete tu správnu sušičku.

Kondenzačná sušička Smart. Technológia Smart Touch, B, rýchly cyklus 45 min, digitálny displej, Woolmark Apparel Care, Spodná zásuvka
249 €
Energetická trieda: A-30% - o 30% nižšia spotreba energie než energetická trieda A, Konštrukčný typ: Voľne stojaci, Náplň pre sušenie: 8 kg, Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom, Šírka produktu: 600 mm, Výška produktu: 850 mm
579 €
Trieda spotreby energie A++.
Systém šetrného sušenia SensitiveDrying kombinuje prúdy teplého vzduchu a jemnú štruktúru bubna pre suché oblečenie.
Hladina hluku 65 dB: sušenie komfortne tiché.
489 €
Sušička bielizne LG RC81V9AV4Q je vybavená moderným invertorovým motorom a duálnym invertorovým tepelným čerpadlom, ktoré zaisťujú skvelé výsledky sušenia a pritom s vynaložením menšieho množstva energie, pretože sušička patrí do energetickej triedy A+++.
619 €
Potrebuješ rýchlo a efektívne usušiť bielizeň? Potom je pre Teba kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom skvelou voľbou.
469 €
Kondenzačná sušička Bosch WTW85490BY je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku.
550 €
Väčšina výrobcov zatiaľ neponúka úzke slim sušičky a pritom veľa ľudí trápi nedostatok miesta v kúpeľni či miestnosti s práčkou a sušičkou.
499 €
Vešanie a žehlenie bielizne zaberie veľa času, ktorý pritom môžete venovať dôležitejším činnostiam. Spoločnosť Beko ponúka riešenie v podobe kondenzačnej sušičky HDF 7412 CSRX, ktorá v jednej várke pojme až 7 kg bielizne.
489 €
Sušička AbsoluteCare T8DBE48SC je majstrom vo svojom obore. Vyniká vysoko efektívnym sušením, nízkymi nákladmi na prevádzku, mimoriadne nízkou hlučnosťou a predovšetkým je maximálne šetrná k vášmu oblečeniu.
599 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

November 2020
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012