TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Dvojdverové chladničky predstavujú najobľúbenejšie modely, ktoré kombinujú chladničku a mrazničku v jednom. Svojim objemom sú vhodné do bežných domácností.

Kombinovaná chladnička AEG RDB72321AW v bielom prevedení patrí do energetickej triedy A++ . K dispozícii je 223 litrový úžitkový objem, z ktorého má chladiaca časť 180 litrov a mraziaca časť 43 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 3 kg čerstvých potravín za 24 hodín.
279 €
Chladnička s mrazničkou AEG disponuje chladiacou aj mraziacou časťou, takže dokáže bez problémov obslúžiť akúkoľvek domácnosť. Je to klasický, voľne stojací model, ktorý stačí umiestniť do kuchyne bez väčších úprav interiéru.
299 €
Chladnička poskytuje útočisko, ktoré skrýva vždy nejakú tú dobrotu a bez ktorej sa v súčasnej dobe nezaobíde snáď žiadna domácnosť.
269 €
Praktická kombinovaná chladnička v energetickej triede A ++ v elegantnom bielom prevedení. Objem chladničky je 175 litrov a objem mrazničky 87 litrov.
259 €
Chladiaca časť kombinovanej chladničky Beko RCSA225K20W s vnútorným objemom 142 l má automatické odmrazovanie.
239 €
Skvelá chladnička do vašej domácnosti NoFrost
Vám ušetrí veľa času a námahy, pretože vôbec nie je potrebné mrazničku odmrazovať.
499 €
949 €
NoFrost 
Vám ušetrí veľa času a námahy, pretože vôbec nie je potrebné mrazničku odmrazovať.
1249 €
TECHNOLÓGIA TOTAL NO FROST
Tento systém chladenia produkuje studený vzduch v chladničke a potom ho rovnomerne distribuuje pomocou viacerých dýz na paneli No Frost v zadnej časti chladničky.
529 €
Zásuvka FreshZone má o 15 % nižšiu teplotu oproti ostatnému priestoru v chladničke a je tak ideálna pre skladovanie čerstvého mäsa a rýb, ktoré tak vydržia čerstvé až dvakrát dlhšie.
499 €
Funkcia DynamicAir sa postará o to, aby si prostredie vnútri chladničky zachovalo stabilnú teplotu.
359 €
S chladničkou nebudete mať žiadne starosti. Stačí ju len zapojiť do elektriny a naskladať dovnútra jedlo, potom sa nemusíte o nič ďalšie starať.
199 €
Technológia senzorov, ktoré „sledujú“ Na základe toho spotrebič prispôsobí svoju prevádzku a v dobe častého otvárania dvierok si koordinuje teplotu vo vnútri chladničky tak, aby zaistil maximálnu dobu čerstvosti potravín.
499 €
S technológiou Total No Frost ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti kombinovanej chladničky Gorenje NRS9183MB nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu.
899 €
Kombinovaná chladnička Gorenje RK611PW4 s technológiou FrostLess vám ušetrí množstvo času.
499 €
LG Lineárny kompresor (záruka 10 r.)
LG Total No Frost
A+++
Multi Air Flow
Door cooling
699 €
LG Lineárny kompresor (záruka 10 r.)
LG Total No Frost
A+++
Multi Air Flow
Door cooling
659 €
Automatika SuperCool zníži chladiacu teplotu na 6 hodín na +2°C a zaistí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spútané prepnutie na normálnu prevádzku nasleduje automaticky.
899 €
Priehľadné zásuvky sú koncipované prakticky: extra vysoké, dookola uzatvorené a vyberateľné.
569 €
Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu.
559 €
Chladnička s mrazničkou Orava zahŕňa chladničku aj mrazničku a dokáže sa preto postarať o potreby akejkoľvek domácnosti.
279 €
Skvele vybavená kombinovaná chladnička s mrazničkou PHILCO PC 1652 nadchne svojou energetickou úspornosťou, modernými funkciami aj vkusným dizajnom.
249 €
Jednodverová chladnička s mraziacim boxom PSB452 Cube s veľkosťou 45 l
129 €
Jednodverová chladnička PSL442 Cube sa so svojimi rozmermi a vďaka možnosti otočenia dverí prispôsobí vašej kuchyni.
119 €
259 €
Pri výpadku elektrickej energie sa o potraviny nemusíte obávať. Spotrebiče PHILCO majú totiž extra dlhú akumulačnú dobu.
299 €
Automatické odmrazovanie
Nízkoteplotná zóna s objemom 19 l
Funkcia "FAST FREEZE" (rýchle mrazenie)
Mraziaci výkon 5,5 kg / 24 h, Výdrž bez prúdu 20 h
3 zásuvky v mrazničke + úzka horná zásuvka
439 €
Inovatívne riešenie vnútorného priestoru chladničky prináša dosť miesta a potrebnú flexibilitu na pohodlné a jednoduché ukladanie potravín i nápojov.
549 €
Inovatívna nízkonámrazová technológia LessFrost vám zaistí o poznanie menej práce.
339 €
Chladnička nevyžaduje rozmrazovanie, takže máte viac času na seba. Rozmrazujte chladničku takým spôsobom, ktorý vám ušetrí čas a uľahčí život.
499 €
Tato chladnička sa radí medzi spotrebiče energeticky úspornej triedy A+.
189 €
Chladnička má komfortné ovládanie. Ovládacie prvky sú veľmi dobre viditeľné a jednoduché a aj bez zložitých návodov na obsluhu zvládnete ovládanie spotrebiča bez problémov.
229 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

November 2020
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012