TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

ETA Canto II
3492 90020

ETA Canto II 3492 90020


Vysávanie bez zbytočnej námahy
Máte doma radi poriadok? Chcete upratovať ľahko a rýchlo bez zbytočnej námahy? Potom je vreckový vysávač ETA349290020 Canto II Animal v hnedo-bielom farebnom prevedení to pravé pre vás. Vysávač o príkone 700 W s tichým chodom a veľkým priestorom pre prachové vrecko o objeme 4 l, sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej domácnosti.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Neprekonateľné vlastnosti
Vysávač se pýši 4Áčkami* v hodnotení spoločnosti ETA a kvalitným HEPA filtrom č. 13, ktorý dokáže zachytiť aj tie najmenšie mikro častice. ECO motor s nižším príkonom sa postará o úsporu elektrickej energie a vysokú účinnosť vysávania. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaistí pohodlnú manipuláciu pri upratovaní. Akčný 11 m rádius vysávača umožňuje dosiahnuť do vzdialenejších miest bez nutnosti prepojovania napájacieho káblu.

Ďalšie benefity vreckového vysávača Canto II Animal
Pri kúpe vreckového vysávača vás určite poteší elektronická regulácia pre optimálne nastavenie sacieho výkonu, svetelný LED panel signalizujúci nastavenie sacieho výkonu aj signalizácia plnosti prachového vrecka.

Šetrnosť k podlahám
Manipulácia s vysávačom je veľmi pohodlná vďaka otočnému koliesku o 360 stupňov, umožní pohyb všetkými smermi. Mäkčené pojazdné kolieska sú šetrné k hladkým podlahám, takže si kolieska nezničíte a podlahu nepoškrabete.

Efektívna filtrácia
Okrem HEPA filtru č. 13, obdržíte tiež 2 ks mikrofiltru – jeden ochranný vstupný motorový a jeden výstupný. Prachové vrecko ANTIBACTERIAL disponuje špeciálnou antibakteriálnou vrstvou, ktorá eliminuje rast baktérií a zamedzuje ich šíreniu. Obsahuje aktívne uhlie, ktoré neutralizuje pachy a je vybavený hygienickým uzavieraním, ktoré zamedzuje úniku povysávaných nečistôt. Vynikajúca účinnosť filtrácie aj tých najmenších prachových častíc vrátane peľov, roztočov atď. Vrecko má zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a pretrhnutiu tvrdými či ostrými predmetmi.

Bohaté príslušenstvo
Pri kúpe vysávača Canto II Animal obdržíte univerzálnu podlahovú hubicu pre pohodlné vysávanie tvrdých podláh, ale aj kobercov. Ďalej získate turbokartáč na efektívnejšie vysávanie kobercov, ktorý z nich pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Parketová hubica sa postará o tvrdé podlahy, ako sú napríklad parkety, plávajúca podlaha, dlažba alebo lino. Ďalej obdržíte hubicu na zber zvieracích chlpov, kovovú teleskopickú trubku o dĺžke až 90 cm, dlhú štrbinovú hubicu na vysávanie v úzkych a veľmi ťažko prístupných miestach, vankúšovú hubicu na šetrné vysávanie mäkkých textilných povrchov ako je čalúnenie alebo vankúše. Súčasťou balenia je tiež štrbinová hubica pre vysávanie úzkych a ťažko prístupných miest napríklad v rebrách radiátorov alebo za nábytkom, kefku s jemnými štetinkami, ktorá pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (napríklad na nábytku, stenách či obrazoch).

Súčasťou balenia je samozrejme aj prachové vrecko ETA ANTIBACTERIAL.

Bezpečnosť predovšetkým
Myslíme na dlhú životnosť vysávača Canto II Animal, a preto je tento vysávač opatrenýochranou proti prehriatiu motoru a bezpečnostnou poistkou chýbajúceho prachového vrecka.

Parkovacie miesto
Vreckový vysávač Canto Animal môže mať skutočne svoje parkovacie miesto, keďže disponuje 2 parkovacími polohami – vertikálnou aj horizontálnou.
* Dĺžka kábla 8 m
* Hlučnosť 68 dB
* Hubica na tvrdé podlahy Áno
* Mäkké zadné kolieska Áno
* Objem prachového vrecka alebo nádoby 4 l
* Typ trubiek kovová teleskopická
* Prívodný kábel automatické navinutie
* Regulácia výkonu na vysávači
* Typ turbokefy vzduchová
* Vysávanie suché
* Zdroj energie sieťový 230V
* Príslušenstvo v balení podlahová hubica
* Príslušenstvo v balení kefová
* Príslušenstvo v balení vankúšová hubica
* Príslušenstvo v balení štrbinová hubica
* Príslušenstvo v balení parketová hubica
* Typ filtrácie sáčkový
* Akčný rádius/dosah 11 m
* Napájanie vysávača 230 V
* Druh filtra HEPA H 13
* Turbokefa Áno
* Príkon vysávače 700 W
* Určenie ostatné
* Určenie pre alergikov
129 €
Nasleduje: Rowenta
RY7777

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012