TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Eliz EL 1500 INV

Eliz EL 1500 INV


Priamovykurovací elektrický konvektor ELÍZ EL 1500 INV vás zaujme svojím moderným dizajnom v bielej farbe, hrúbkou len 59 mm a najmä inteligentným elektronickým ovládaním s funkciou Inverter technology. Elektronika konvektora je vybavená týždenným programom ohrevu so širokou škálou nastavení časovača a teploty, senzorom otvoreného okna a farebným TFT displejom. Konvektory série EL INV spĺňajú nové normy ERP na energetickú účinnosť ohrevu.

Inverter technology - Invertor
Inteligentné prispôsobovanie (samoregulácia) výkonu - keď sa nameraná teplota v miestnosti blíži k nastavenej teplote ohrevu, elektronika postupne znižuje výkon konvektora. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa ohrev vypne. Vďaka použitiu funckie Invertora, týždenného časovača a presného elektronického termostatu konvektor ušetrí minimálne 25 % nákladov na elektrickú energiu v porovnaní s ostatnými konvektormi

Konvektor ponúka výkon 1 500 W a je ideálnym riešením pre vykurovanie miestností v domácnosti a kanceláriách až do veľkosti 18 m2. V konvektore je použité nerezové vykurovacie teleso s dlhou životnosťou, dvojitý hliníkový výmenník zaručuje optimálne prúdenie teplého vzduchu.

Pomocou elektronického ovládania s displejom na čelnej strane dokážete jednoducho nastaviť požadovanú teplotu, ktorú bude konvektor automaticky udržiavať na zvolenej hodnote s presnosťou 0,1 °C. Nastaviť je možné aj režim týždenného časovača s možnosťou nastavenia 7 časových úsekov ohrevu na každý deň v týždni, s rôznou teplotou pre kažý interval. Displej po dokončení nastavenia a pri nečinnosti stmavne, taktiež je možné nastaviť jeho jas a stmievanie. Elektronika je vybavená aj funkciou detskej poistky, ktorá zablokuje tlačidlá ovládacieho panelu. Funkcia Sleep - režim spánku automaticky zabezpečí postupné zníženie nastavenej teploty o 3 °C počas 2 hodín od jej aktivácie.

Konvektor je v rámci bezpečnosti vybavený automatickou ochranou vypnutia v prípade pádu zo steny, ochranou proti prehriatiu, a automatickou protimrazovou ochranou. Pri prerušení elektrického napájania si po jeho obnovení elektronika zapamätá všetky nastavené hodnoty a navolené režimy konvektora sa automaticky opäť uvedú do činnosti.

Konvektor je určený pre použitie ako závesny konvektor na stene (konzola na uchytenie na stenu je súčasťou balenia). Jeho použitie je bezpečné aj v kúpeľni, vďaka krytiu IP 24

Vlastnosti:
* Výkon: 1 500 W
* Moderný dizajn, hrúbka len 59 mm
* Týždenný časovač
* Inteligentné elektronické ovládanie
* Invertor - prispôsobovanie výkonu
* Presný elektronický termostat
* Nastavenie teploty 7-28°C v krokoch po 0,5°C
* Detekcia otvoreného okna
* Ovládací panel s TFT displejom
* Automatické stmievanie displeja
* Funkcia Sleep - režim spánku
* Rýchly ohrev vzduchu
* Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
* Automatická protimrazová ochrana
* Vypnutie v prípade pádu
* Detská poistka
* Krytie IP 24
* Jednoduché ovládanie
* Bezhlučná prevádzka
* Napájací kábel: 1,8 m

Návod - EL INV (SK/CZ)
* typ EL 1500 INV
* príkon 1 500 W
* napätie 230 V
* istenie 10 A
* elektrické krytie IP 24
* vykurovacia plocha 12 - 18 m2
* vykurovací objem 30 - 45 m3
* prispôsobovanie výkonu áno
* prepínanie výkonu nie
* ventilátor nie
* bezpečnostná poistka áno
* inštalácia na stenu áno
* hmotnosť 6,8 kg
* rozmery výrobku: š / v / h 816 x 434 x 59 mm
* záruka na výrobok 3 roky
166 €
Nasleduje: Eliz EL 2000 INV

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012