TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Eliz ECW 200

Spať na: Eliz ECW 150

Eliz ECW 200


Priamovykurovací elektrický konvektor ELÍZ ECW 200 je vybavený elektronickým ovládaním s týždňovým programom, LED displejom a senzorom otvoreného okna. Konvektory ECW spĺňajú nové normy ERP na energetickú účinnosť ohrevu. Elektronické ovládanie s elektronickým termostatom ušetrí minimálne 20 % nákladov na prevádzku v porovnaní s konvektormi s mechanickým termostatom.

Konvektor ponúka prepínateľný výkon 1 000 W/2 000 W a je ideálnym riešením pre vykurovanie miestností v domácnosti a kanceláriách až do veľkosti 22 m2. Ohrev zabezpečuje hliníkové vykurovacie teleso v tvare X s dlhou životnosťou, ktoré zaručuje rýchly ohrev a optimálne prúdenie teplého vzduchu.

Elektronické ovládanie s LED displejom umiestnené v hornej časti umožňuje nastaviť a používať konvektor v manuálnom režime s 24 hod. časovačom, alebo v automatickom režime s týždňovým programom. V oboch režimoch si nastavíte požadovanú teplotu, ktorú bude konvektor v miestnosti automaticky udržiavať na zvolenej hodnote v rozsahu 5-45 °C. V režime s týždňovým programom je možnosť nastaviť až štyri rôzne časové úseky ohrevu na každý deň v týždni, počas ktorých bude konvektor vykurovať podľa zvolenej teploty. Elektronika je vybavená aj funkciou detskej poistky, ktorej aktiváciou zablokujte tlačidlá na ovládacom paneli. Displej po dokončení nastavenia a pri nečinnosti stmavne.

Konvektor je primárne určený ako závesný konvektor na stenu (konzola na uchytenie na stenu je súčasťou balenia), použiť ho však viete aj ako prenosný konvektor na nožičkách s pojazdnými kolieskami (nožičky sú tiež súčasťou balenia). Vďaka krytiu IP 24 je možné ho bezpečne používať aj v kúpeľni. Konvektor je v rámci bezpečnosti vybavený automatickou ochranou vypnutia v prípade prevrátenia a pádu zo steny, ochranou proti prehriatiu a detskou poistkou. Pri prerušení elektrického napájania a jeho znovu napojení si elektronika zapamätá nastavené hodnoty a navolené režimy sa automaticky opäť uvedú do činnosti.

Vlastnosti:
* Výkon: 1000 / 2000 W
* Moderný dizajn, hrúbka 80 mm
* Presný elektronický termostat
* Týždenný časovač
* Detekcia otvoreného okna
* Ovládací panel s LED displejom
* Automatické stmievanie LED displeja
* Rýchly ohrev vzduchu
* Nastavenie teploty v rozsahu 5°C - 45°C
* Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
* Protimrazová ochrana
* Ochrana proti pádu
* Detská poistka
* Krytie IP 24
* Jednoduché ovládanie
* Bezhlučná prevádzka
* Napájací kábel: 1,5 m

Technické informácie - ECW 200 (SK)
* typ ECW 200
* príkon 1000 / 2000 W
* napätie 230 V
* istenie 10 A
* vykurovacia plocha 8 - 22 m2
* vykurovací objem 20 - 55 m3
* prepínanie výkonu áno
* bezpečnostná poistka áno
* inštalácia na stenu áno
* voľne stojaci áno
* hmotnosť 5,7 kg
* rozmery výrobku: š / v / h 830 x 400 x 80 mm
* záruka na výrobok 2 roky
115 €
Nasleduje: Eliz EIH 08E

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012