TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
TAMATEX ELEKTRO
Stará Ľubovňa

Po-Pia 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 

Dovoz tovaru
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 200,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v okrese Stará Ľubovňa bezplatne, čo je prejavom našej maximálnej ústretovosti a nadštandardnosti služieb. 
ZBER STARÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV

Pri zakúpení nového elektrospotrebiča a dovoze tovaru nás môžete požiadať o zvoz starého spotrebiča.

„Saunovanie“ v infra saune je založené na princípe emisie infračerveného žiarenia špeciálnymi keramickými žiaričmi, ktoré boli patentované v Japonsku už v roku 1965. Infračervené žiarenie výborne prehreje telo do svalových tkanív a k intenzívnemu poteniu tak dochádza už pri teplote okolo 50 °C - teda  v prostredí, ktoré nezaťažuje organizmus.

Dovoz sáun v rámci Slovenska zdarma,
v rámci okresu Stará ľubovňa je zdarma aj montáž.

Očakávať možno skutočne veľa: redukcia hmotnosti, efektívne odstraňovanie celulitídy, stimulácia krvného obehu, relax, skrášlenie pokožky, detoxikácia organizmu, znižovanie svalového napätia, liečba reumatických ochorení a ešte omnoho viac...

Potnú kúru v infrasaune si doprajte 4-5 krát týždenne....

Infra sauna má jednoduchú montáž a nízku spotrebu elektrickej energie. Pripája sa do siete 220V iba zastrčením zástrčky do štandartnej zásuvky. Spotreba infra sauny v porovnaní s klasickou saunou je minimálne o 3/4 nižsia a jej spotreba je porovnateľná so spotrebou jedného elektrického radiatora. Infra sauna v princípe umožňuje pohodlnnejšie a oveľa ekonomickejšie riešenie saunovania v porovnaní s klasickou saunou.

Dôležité:

Vyššie uvedené informácie si v žiadnom prípade nevysvetľujte tak, že infra saunu môžete používať na ošetrenie alebo liečenie bez doporučenia lekára! Ak trpíte nejakým ochorením, pred začatím používania sauny sa poraďte so svojim lekárom.


Montáž infrasauny - inštruktážne vídeo

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012