TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

TEFAL PRINCIPIO FF230831

Spať na: Sencor SFR 3220WH

TEFAL PRINCIPIO FF230831


Pripravte si kedykoľvek lahodné pochúťky v superkompaktnej fritéze!
Principio je malá fritéza Tefal... Ale má všetko, čo má mať! S fritézou Principio môžete pripraviť až 600 g hranoliek len s 1,2 l oleja, a ušetríte olej, čas aj energiu, keďže prístroj má spotrebu len 1000 W. 600 g hranoliek je viac než dostatočné množstvo pre 2 osoby, avšak ak máte hostí, môžete Principio použiť aj na prípravu tapas a najrôznejších pražených pokrmov: taštičiek samosa, krokiet, falafelu, smažených rýb, smaženého pečiva alebo šišiek.... Nápady Vám nikdy nedôjdu!

Principio: malá fritéza... ktorá má všetko, čo má mať!
Vychutnajte si všetky druhy smažených pochúťok s malou fritézou Principio! Všetko zaistí fritéza Principio, ktorá potrebuje príkon len 1000 W a pripraví až 600 g hranoliek alebo iných smažených jedál len s 1,2 l oleja. Prístroj sa ľahko spúšťa jednoduchým spínačom na zadnej strane a frituje potraviny pri teplotách od 150 °C do 190 °C. Pri varení sa dá použiť veko s permanentným kovovým filtrom. Po smažení sa fritéza ľahko čistí: kôš a rukoväte sa dajú umývať v umývačke riadu a jej kompaktná veľkosť uľahčuje odkladanie. S fritézou Principio šetríte priestor bez toho, aby ste upustili z požiadaviek na prípravu jedál!
Kapacita oleja 1,2 L
Kapacita na potraviny up to 600g
Povrch misky Hliníkový povrch
Chladný na dotyk
Pokrievka Varenie
Filter Metalíza
Filtrácia oleja NIEJE RELEVANTNÉ
Ovládací panel Plasový
Svetelná kontrolka
Farba Black
Kapacita hranoliek up to 500g
Vypínač
Vhodné do umývačky - detaily Handle and basket
40 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Marec 2021
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - DECEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012