TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Gallet Camelin DF165 biela

Gallet DF165 CamelinRozšírte zoznam pravidelne pripravovaných domácich jedál o lahodné hranolčeky, obaľované kuracie krídelka a ďalšie vyprážané pokrmy, ktoré si teraz ľahko pripravíte v pohodlí svojej kuchyne.

Kúpou fritézy od spoločnosti Gallet získate pomocníka, s ktorým ľahko a rýchlo pripravíte pokrmy, na ktorých si pochutí celá rodina vrátane vašich malých ratolestí, ktoré bývajú často vyberavé. Pri domácej príprave obedov či večerí navyše vždy viete, z čoho je jedlo zložené, takže napr. môžete vytvoriť fast food jedlo z oveľa zdravších, menej kalorických surovín a prospieť tým svojmu telu.
Plynulá regulácia teploty

Regulujte si teplotu oleja plynulo od 150 do 190 °C. Potraviny vložte do veľkého polohovateľného koša so sklopnou rukoväťou, ktorý je uložený vo 2,5l nádobe s ryskou. Pre bezpečnosť práce prikryte počas fritovania hrniec vekom, ktoré obsahuje sklenený priezor, aby ste vždy mali prehľad o stave vyprážanie. K bezpečnosti prispievajú protišmykové nôžky a tiež tepelne izolovaný plášť, ktorý znižuje riziko popálenia.

Špeciality celého sveta na jednom mieste

Každá krajina má svoje výborné vyprážané špeciality, ktorými si jej národ spestruje jedálniček a s chuťou občas porušuje zásady zdravého stravovania. Typické britské fish and chips, americké donuts a cibuľové krúžky, brazilský pastel, italské castagnole alebo vyprážané banány typické pre Dominikánsku republiku. V Česku milujú Veľkonočné božie milosti, šišky, langoše, rezne, vyprážaný syr, fašírky, vyprážaný karfiol a mnohé ďalšie dobroty. Teraz si ich zvládnete pripraviť sami v pohodlí domova. S fritézou Gallet DF 165 ochutnáte každú chvíľu niečo nové, zaujímavé alebo cudzokrajné a nahliadnete tak do rôznych svetových kuchýň.

Jednoduchá obsluha a bezpečnosť

Model ponúka plynulú reguláciu teploty medzi 150 a 190 °C a 2,5 litrovú fritovaciu nádobu s nepriľnavou úpravou. Plášť fritézy je tepelne izolovaný, čím sa znižuje riziko popálenia. U ovládacieho panelu sú dve svetelné kontrolky. Tá prvá sa rozsvieti pri zapnutí a tá druhá signalizuje dosiahnutie požadovanej teploty oleja. Fritovací kôš má nastaviteľnú polohu a sklopnú rukoväť. Ovládanie je celkovo veľmi jednoduché a prehľadné. Prehľadné je tiež samotné vyprážanie, a to vďaka sklenenému priezoru vo veku fritézy, ktorým môžete priebežne kontrolovať priebeh prípravy. Model je vybavený protisklzovými nožičkami, ponúka príkon 1800 W a 75 cm dlhý prívodný kábel.
Príkon 1800 W
Plynulá regulácia teploty oleja 150 °C-190 °C
Fixná fritovacia nádoba o objeme 2,5 l (ryska max.)
Topný článok zabudovaný na dne nádoby
Polohovateľný kôš so sklopnou rukoväťou
Odnímateľné veko so skleneným priezorom
Tepelne izolovaný plášť znižujúci riziko popálenia
Dĺžka napájacieho kábla 0,75 m
Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutia teploty
Protisklzové nožičky zaisťujúce stabilitu na pracovnej ploche
Jednoduché a rýchle zostavenie
Trieda ochrany: I, Certifikácia CE
33 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Marec 2021
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - DECEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012