TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
TAMATEX ELEKTRO
Stará Ľubovňa

Po-Pia 8:00 - 16:30
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 

Dovoz tovaru
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 200,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v okrese Stará Ľubovňa bezplatne, čo je prejavom našej maximálnej ústretovosti a nadštandardnosti služieb. 
ZBER STARÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV

Pri zakúpení nového elektrospotrebiča a dovoze tovaru nás môžete požiadať o zvoz starého spotrebiča.

Základy firmy Mikuláš Kačmar – TAMATEX , Stará Ľubovňa sú v roku 1990, odkedy sme prešli dlhou cestou vývoja, počas ktorej sme sa z malej opravárenskej dielne prepracovali k predajni poskytujúcej komplexnú ponuku služieb a tovaru v oblasti elektroniky. 

Mikuláš Kačmar – TAMATEXČervená farba, farba dynamických, plných energie a vitálnosti, logo firmy ako aj kvalita a ústretovosť, na ktorých si mimoriadne zakladáme,  sa stali našimi poznávacími znakmi a aj vďaka nim sme sa zapísali do povedomia obyvateľov okresu Stará Ľubovňa ako stabilná a spoľahlivá značka, čoho dôkazom je i naše už viac ako dvadsaťročné kontinuálne stále úspešnejšie pôsobenie na trhu.

Navštívte našu predajňu TAMATEX Elektro v Starej Ľubovni kde ponúkame kompletný elektro sortiment renomovaných značiek veľkej a malej bielej techniky, elektro zariadení osobnej hygieny, PC techniku a samozrejme čiernu techniku ale aj  drobnú elektro techniku a elektro príslušenstvo.

 

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012