TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
TAMATEX ELEKTRO
Stará Ľubovňa

Po-Pia 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 

Dovoz tovaru
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 200,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v okrese Stará Ľubovňa bezplatne, čo je prejavom našej maximálnej ústretovosti a nadštandardnosti služieb. 
ZBER STARÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV

Pri zakúpení nového elektrospotrebiča a dovoze tovaru nás môžete požiadať o zvoz starého spotrebiča.

Už nikdy žiadne rozmrazovanie!

Predchádzajúci článok: 10-ROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR - Whirlpool

Chladiace a mraziace prístroje Bosch s jedinečnou technológiou NoFrost.
 

  •     Automatický systém rozmrazovania NoFrost šetrí čas a peniaze
  •     Špeciálny systém cirkulácie vzduchu odstraňuje vlhkosť potravín a odvádza ju mimo mraziaceho priestoru
  •     Na stenách ani na odkladacích plochách sa neusadzuje ľad
  •     Potraviny sú citlivejšie a rýchlejšie zmrazené, navzájom sa k sebe neprimrazujú

Ručné odmrazovanie je predovšetkým pri starých a lacných domácich spotrebičoch pomerne náročná činnosť, najmä s ohľadom na vašu vynaloženú energiu a čas. Niekedy treba obetovať aj niekoľko hodín, kým sa spotrebič odmrazí, vy ho môžete vyčistiť a potom uložiť všetky potraviny naspäť. Moderné mraziace prístroje oproti tomu ponúkajú užitočné funkcie, ktoré tvorbu námrazy buď obmedzujú a odmrazovanie uľahčujú, alebo dokonca tvorbu námrazy úplne eliminujú, čím odpadá nutnosť rozmrazovania. Tzv. systém NoFrost, teda automatický systém odmrazovania, je súčasťou tiež niektorých chladiacich a mraziacich prístrojov značky Bosch.

Nepríjemné rozmrazovanie.

Ak sa v mrazničke vytvára námraza, znižuje sa mraziaci výkon spotrebiča a stúpa spotreba elektrickej energie. Zdĺhavému rozmrazovaniu sa potom nevyhnete. Lenže priznajte si to sami – väčšinou sa k rozmrazovaniu donútite až vtedy, keď už z mrazničky ťažko vytiahnete zásuvku. Ak chcete dať nepríjemnému rozmrazovaniu už navždy zbohom, zabezpečte si spotrebič so systémom NoFrost.

Rozmrazovanie je minulosť

Systém automatického rozmrazovania NoFrost chladiace zariadenie pravidelne rozmrazuje a zabraňuje tak energetickým stratám, ku ktorým dochádza pri tvorbe námrazy. Zásluhou systému noFrost je chladný vzduch ventilátorom rozvádzaný do každého kúta mraziaceho priestoru. Špeciálny systém cirkulácie vzduchu odstraňuje vlhkosť potravín a odvádza ju mimo mraziaceho priestoru do výparníka, kde sa voda z topiacej námrazy vyparí. To má za následok, že vzduch v priestore spotrebiča je suchý, čo spoľahlivo zabraňuje tvorbe ľadu na vnútorných stranách spotrebiča alebo inovate na potravinách. Pre vás to znamená, že sa raz a navždy zbavíte vyčerpávajúceho a časovo náročného rozmrazovania a potraviny budú citlivejšie a rýchlejšie zmrazené!

Iba samé výhody

Systém NoFrost zaisťuje, že sa na seba potraviny navzájom nenamrazia. Ľad či drobné ovocie tak možno bez problémov oddeliť. Na stenách ani na odkladacích plochách sa neusadzuje ľad, čím sa dá využiť celý priestor mrazničky, ktorý možno navyše flexibilne prispôsobiť zásluhou systému VarioZone. Všetky odkladacie plochy a priehradky v mrazničke môžete jednoducho usporiadať presne podľa vašich potrieb alebo ich celkom vybrať a získať tak neuveriteľne veľký skladovací priestor. Vybrané spotrebiče so systémom NoFrost sú teraz dostupné tiež v energetickej triede A+++.

Prepracovaná do dokonalosti.

Tie najlepšie technológie v sebe spája nová kombinovaná chladnička a mraznička Bosch KGF 39PI30. Táto novinka je okrem systému NoFrost navyše vybavená jedinečnou technológiou VitaFresh, ktorá dokáže uchovať potraviny až 3-násobne dlhšie čerstvé tým, že aktívne prispôsobuje vlhkosť v jednotlivých chladiacich zónach. Výrazné spomalenie straty čerstvosti chladených potravín zaistí tiež znížená teplota, ktorá sa v týchto zónach pohybuje iba tesne nad bodom mrazu (0 °C). Pri optimálnom rozdelení vlhkostných zón na „suché“ a „zarosené“ si chladené potraviny udržia chuť, vitamíny, minerálne látky a svieži vzhľad až trikrát dlhšie.

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012