TAMATEX - tradičná a obľúbená elektro predajňa
v Starej Ľubovni s tradíciou viac ako tri dekády.

Delimano
Vákuovačka Joy

Delimano Vákuovačka Joy


Kyslík, svetlo a teplo spôsobujú, že Vaše potraviny sa rýchlejšie pokazia. Teraz môžete znížiť množstvo kuchynského odpadu a zachovať jedlo dlhšie čerstvé s vákuovačkou Joy. Jedlo stačí vložiť do vákuovej fólie, a použiť vákuovačku na jemné odsatie vzduchu a utesnenie jedla, vďaka čomu vydrží v chladničke dlhšie, bude chutiť lepšie a zachová si viac živín a chuť, ktorú máte najradšej.

Plytvanie potravinami je bežný problém, ktorý Vás stojí peniaze a je zlý pre životné prostredie. S vákuovačkou Delimano Joy máte istotu, že získate maximum z kúpených potravín. Tento kompaktný a ľahko použiteľný prístroj sa dá použiť na skladovanie potravín vo vákuu, takže ostanú dlhšie čerstvé a zachovajú si viac živín a chutí, ktoré máte najradšej.

Inteligentný spôsob skladovania potravín


Či už chcete zachovať v najlepšom stave potraviny, ktoré sa nakúpili vo väčšom množstve, alebo odložiť zvyšky na rýchlu prípravu chutného jedla, ich skladovanie vo vákuovej fólii Vám umožní vychutnať si ich v najlepšom stave.

Jedlo jednoducho vložte do vákuovej fólie, otvorený koniec fólie vložte do vákuovačky Delimano Joy a stlačte tlačidlo. 100 W motor so sacím výkonom 0,45 až 0,6 baru následne vysaje z vrecka všetok vzduch vrátane kyslíka, najväčšieho nepriateľa jedla. Potom uzavrie vrecko bez poškodenia jeho obsahu.

Šetrite peniaze a čas


Ušetrite peniaze využitím špeciálnych ponúk a nakúpte viac potravín, ktoré potom bezpečne uskladníte na neskoršie použitie.

Od čerstvých steakov až po ryby, detskú výživu, cestoviny, kávové zrná, deli mäso, čerstvé bylinky či palacinky, vákuovačka uchová všetko čerstvé a chutné a zachová všetky živiny.

Jednoduchá a rýchla príprava marinád bez neporiadku


K mäsu môžete pridať aj bylinky, korenie, ochutené oleje a omáčky a vákuovo všetko zabaliť, čím pohodlne vytvoríte trvanlivú marinádu, ktorú použijete, kedykoľvek budete pripravení. Potom stačí vrecko otvoriť a uvariť chutné jedlo, na ktorom si pochutíte Vy aj Vaši blízki.
Farba: biela
Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 600 g
Výška: 5 cm
Hĺbka: 5,5 cm
33 €
Nasleduje: FoodSaver® FFS016X

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012