TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Mora IM 633

Spať na: Mora IM 533

Mora IM 633


Vstavaná integrovaná umývačka, biela farba, kapacita umývačky 13 súprav riadu, 2 úložné koše, odložený štart (3/6/9 hod), samočistiaci filter, tablety 3v1, úsporný ECO program, funkcia SušeniePlus - automatické pootvorenie dverí na konci programu, funkcia SpeedWash pre skrátenie dĺžky programov, funkcia Total Aqua Stop proti pretečeniu, zvuková signalizácia konca umývania, energetická trieda A++, účinnosť umývania A, účinnosť sušenia A, hlučnosť 47 dB, spotreba energie 0, 92 kWh, spotreba vody 11 l, elektrické napätie 230 V

Total AquaStop - Bezpečie proti uniku vody
Vaše bezpečie a pokojný spánok či odchod do práce vám zaistí bezpečnostná funkcia AquaStop. Umývačku tak môžete nechať v prevádzke cez noc aj inokedy úplne bez dohľadu. V prípade úniku vody alebo zatopení sa funkcia AquaStop automaticky aktivuje, odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže umývačky. Funkcia AquaStop zostáva trvalo aktívna po celú dobu životnosti vašej umývačky.

Energetická trieda A++ - Úsporná prevádzka a nízka spotreba energie
Umývačky MORA sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na energetickú triedu - sušenie a umývanie. Triedy A++ a A+++ sú dôkazom najefektívnejšieho umývania a sušenia a prepracovaných materiálov, ktoré vám prinášajú maximálnu úsporu pri jej prevádzke.

Funkcia Odložený štart - Naplánujte čas pre čisté nádoby
Táto funkcia vám umožní naprogramovanie zapnutia umývačky až 24 hodín vopred. Vy tak môžete využiť napríklad výhodných nočných taríf za elektrinu alebo si automaticky zapnúť umývačku v čase, ktorý vám najviac vyhovuje a mať riad čistý presne, kedy ho potrebujete.
* kapacita umývačky 13 jedálenských súprav
* 2 úložné koše
* odložený start 1-24 hod
* samočistící filtr
* pre tablety 3v1
* úsporný Eco program
* funkce Total Aqua Stop proti přetečení
* zvuková signalizácia konca umývania
* energetická třída: A++
* Účinnosť umývania: A
* Účinnosť sušenia: A
* hlučnost: 47 dB
* spotreba energie: 0,92 kWh
* spotřeba vody: 11 l
* elektrické napätie: 230 V
299 €
Nasleduje: Mora IM 652

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

November 2020
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012