TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

BOSCH SMS46KW05E

Spať na: Mora IM 652

Bosch SMS46KW05E


Uvarili ste výborný obed či večeru, na ktorej si pochutnala celá rodina? A chcete si užiť zaslúžený relax? Lenže musíte ísť umyť riad. Nie - teraz už nemusíte. Skvele vybavená umývačka Bosch totiž „špinavú prácu" odvedie za vás. A navyše dlhodobo výrazne zníži spotrebu vody v domácnosti a ušetrí tým veľa peňazí. Tento model disponuje štandardnou šírkou 60 cm a pojme až 13 obedových súprav riadu, takže sa skvele hodí aj do väčších rodín. Vyniká aj po stránke spotreby elektriny, keď patrí do triedy A++. Spotreba vody na cyklus umývania v jej podaní činí len 9,5 litrov.

Umývačka okrem toho ponúkne 6 programov aj nadštandardné funkcie, ako je VarioSpeed Plus pre výrazné zrýchlenie procesu umývania. Poteší tiež tichý chod, ktorý garantuje aj označenie SuperSilence umývačku s maximálnou hlučnosťou len 44 dB. Garanciou bezpečnosti je potom dômyselná konštrukcia prívodnej hadice AquaStop a nechýba ani odložený štart či dávkovací asistent pre optimálne výsledky umývania.

Program Glass 40 °C
Glass 40 ° C je špeciálny program pre umývanie pohárov pri teplote 40 °C. Je vhodný pre šetrné umývanie skla, ako je krištáľ, pričom riad bude krásne lesklý a dokonale suchý. Za to vďačí nízkym teplotám a predĺženej dobe sušenia.

Automatické programy
Programy sú automatické. To znamená, že parametre, ako je spotreba vody, jej teplota a doba oplachovania sú nastavované umývačkou inteligentne podľa zašpinenia riadu. Výsledkom je opäť maximálna energetická efektivita a najvyššia kvalita umývania.

VarioDrawer
Zatiahnuteľná zásuvka VarioDrawer, robí umývačku ešte praktickejšiu. Je ideálnym miestom pre uloženie príborov a menších kuchynských potrieb, ako sú napríklad naberačky. Hlavným prínosom zásuvky je vyššia flexibilita a s tým spojené maximálne využitie priestoru.

Technológia pre ochranu skla
Mäkká voda spôsobuje koróziu, a preto je umývačka vybavená technológiou ochrany skla. Tá nepretržite ovplyvňuje stupeň tvrdosti, čím zaisťuje šetrné umývanie skla a chúlostivého porcelánu.

ActiveWater
ActiveWater je preplachovacia technológia, ktorá stojí za maximálnou efektivitou vďaka ekologickému oplachovaniu. Cielené rozloženie vody, optimalizovaná filtračná jednotka, rýchlejšie ohrievanie a výkonnejšie čerpadlo. To všetko garantuje kvalitnejšiu cirkuláciu vody a úsporu vody aj energie.

VarioSpeed Plus
VarioSpeed Plus je funkcia, ktorá umývanie a sušenie maximálne urýchli. Stlačením špeciálneho tlačidla možno čas štandardne potrebný pre celý proces znížiť až o 66 % so zachovaním vysokej kvality umývania. Využijete to napríklad, keď budete potrebovať rýchlo umyť riad na oslave či pred príchodom návštevy..

SuperSilence
SuperSilence Motor je ovládaný elektronicky a disponuje prvkami pre redukciu hluku. Tým je zaistená nádherne tichá prevádzka. Perfektne sa tak umývačka hodí do veľkých otvorených kuchýň či kuchýň s jedálňou.

AquaStop
AquaStop je ochranný systém, ktorý predstavuje dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom. Táto dômyselná kombinácia prináša 100% ochranu proti poškodeniu vodou. Za prípadné škody potom pri profesionálnej inštalácii ručí samotný Bosch.

EcoSilence Drive
EcoSilence Drive je maximálne efektívny systém. Je tichý a účinný, takže sa môžete tešiť na minimálnu spotrebu energie. EcoSilence Drive funguje bez kief, vďaka čomu pri špičkovo tichom chode prináša tie najlepšie výsledky.

Dávkovací asistent
Umývačky Bosch sú vybavené praktickým dávkovacím asistentom. Tableta sa po aktivácii umývacieho cyklu presunie do špeciálnej priehradky, odkiaľ ju cielený prúd vody rýchlo rozpustí. Potom umývačka čistiaci prostriedok rovnomerne rozmiestni do celého interiéru, aby spoľahlivo umyla každý kúsok riadu.
voľne stojaca umývačka riadu • kapacita na 13 obedových súprav • šírka 60 cm • 6 programov • energetická trieda A++ • max. hlučnosť 44 dB • dávkovací asistent pre optimálne výsledky umývania • odložený štart • bezpečnostný systém AquaStop • VarioSpeed Plus pre zrýchlenie procesu • výmenník tepla • technológia pre šetrné umývanie skla • EcoSilence Drive • VarioDrawer • ActiveWater
489 €
Nasleduje: BOSCH SMS46EW02E

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

November 2020
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012