TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

BOSCH SMS46EW02E

Spať na: BOSCH SMS46KW05E

Bosch SMS46EW02E, biela


Voľne stojaca automatická umývačka riadu je jasnou voľbou pre každého, kto sa nechce zdržovať umývaním riadu, ale nechce kvôli vstavanej umývačke prerábať kuchyňu. Tento model od známeho nemeckého výrobcu Bosch pojme na jedno naplnenie 13 súprav riadu, čo je hodnota dostatočná pre štvorčlennú rodinu. Zaujme tiež veľkým množstvom a možnosťami prispôsobenia, napríklad len teplota vody môže byť nastavená v piatich úrovniach. Všetky tieto funkcie a technológie ovládate z centrálneho ovládacieho panela umiestneného v hornej časti umývačky riadu. Jeho súčasťoou je aj prehľadný displej, na ktorom sa zobrazujú všetky potrebné informácie, ako napríklad čas zostávajúci do dokončenia aktívneho programu.

Komfortné používanie
Aj cez svoj vysoký výkon a kapacitu nie je táto umývačka žiadny „žráč elektriny“ – skôr naopak! Patrí totiž do jednej z najúspornejších energetických tried A+, takže máte istotu, že sa jej prevádzka príliš negatívne nepodpíše na vašej útrate za elektrinu. Príjemným bonusom je tiež nízka hlučnosť, ktorá ani v plnej prevádzke neprekročí hranicu 48 dB.

Technológia ActiveWater
Špeciálna preplachovacia technológia ActiveWater za využitia cieleného rozloženia vody, optimalizovanej filtrácie a zrýchleného ohrevu maximalizuje účinnosť oplachovania. Vaše riady tak budú dokonale čisté a prevádzka umývačky ekologická.

Funkcia AquaSensor
Automatické senzory pri umývaní neustále snímajú čistotu riadu a v závislosti od množstva prípadných zvyškov jedla či mastnoty upravujú dobu a intenzitu umývania tak dlho, pokiaľ nie je riad úplne čistý.

Systém AquaStop
Bojíte sa, že sa umývačka riadu rozbije a vytopí vám byt? S týmto modelom naozaj nie sú žiadne obavy na mieste. Ochrana AquaStop sa skladá z dvojvrstvovej prívodnej hadice, bezpečnostného ventilu a plavákového spínača, ktorý v prípade úniku vody začne automatické odčerpávanie. Spoločnosť Bosch si je spoľahlivosťou svojho systému natoľko istá, že ponúka doživotnú záruku za škody spôsobené poškodením vodou.

Senzor množstva riadu
Umývačka pomocou senzoru LoadSensor automaticky rozpozná množstvo vloženého riadu a jeho znečistenie, čomu následne prispôsobí všetky umývacie parametre. Ani kvapka vody nepríde vnivoč.

Ochrana skla
V tejto umývačke môžete bezpečne umyť aj to najjemnejšie sklo a porcelán. Sústava senzorov sa totiž stará o konštantné monitorovanie tvrdosti a teplotnej konzistencie vody, takže nehrozí akékoľvek poškodenie umývaných pohárov či hrnčekov.

Funkcia VarioSpeed Plus
Ak príležitostne hostíte rodinné oslavy alebo posedenie s priateľmi, už sa vám určite stalo, že v ten najmenej vhodný okamžik sa minul riad. S fukciou VarioSpeed ??Plus je možné skrátiť dobu umývania až o 66 % pri rovnakej efektivite a získať tak expresne potrebný riad.
umývačka riadu • kapacita 13 súprav riadu • päť úrovní teploty • dotykové ovládanie • informačný displej • hlučnosť 48 dB • energetická trieda A+ • senzor naplnenia • systém AquaStop • detská poistka • príborová zásuvka
399 €
Nasleduje: BOSCH SMS46NI03E

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

November 2020
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012