TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Whirlpool TDLR 70230

Model Whirlpool TDLR 70230 ZEN


Patrí medzi najlepšie vrchom plnené práčky výrobcu. Ponúka totiž špičkový trakčný motor, vďaka ktorému je krásne tichá a spoľahlivá. Navyše zaujme aj maximálnou úsporou a veľkou ponukou programov. Ak hľadáte kvalitnú práčku do menšej domácnosti je skvelou voľbou.

Jedným zo zásadných faktorov je pri výbere práčky jej spotreba
A tu môžeme konštatovať, že model Whirlpool TDLR 70230 ZEN patrí medzi to najlepšie na trhu. Radí sa totiž po bok ďalších spotrebičov energeticky vôbec najúspornejšej triedy A+++. Celoročná typická spotreba, ktorá predstavuje 220 cyklov, tak robí len 174 kWh energie a 8 900 litrov vody. V spojení s kapacitou až na 7 kg bielizne ide o výborné hodnoty, ktoré sú zárukou dlhodobej úspory vašich financií aj životného prostredia.
Počujete ma?
Táto práčka patrí medzi vôbec najtichšie modely na trhu, za čo vďačí technológii ZEN. Tá totiž nahrádza obyčajný remienkový pohon za trakčný motor, ktorý bubon otáča priamo. Výsledkom je vyššia spoľahlivosť a nádherne tichý chod, keď maximálna hlučnosť pri praní činí len 49 dB. Zabudnúť nesmieme ani na príjemne kompaktné rozmery (90 × 40 × 60 cm), vďaka ktorým práčka ušetrí cenné miesto v menších panelákových kúpeľniach. K dispozícii má tiež hneď 14 programov (vrátane rýchleho 15minutového programu) a ovládanie je riešené kombináciou otočného voliča, tlačidiel a LED displeja.

Práčka exceluje aj v otázke kvality odstreďovania
Kedy ponúkne najvyššiu kvalitu (trieda A). Otáčky bubna je totiž možné regulovať až do maxima 1 200 za minútu a nechýbajú ani ďalšie užitočné funkcie, ako je zobrazovanie zostávajúceho času prania, bezpečnostná funkcia sledovania tvorby peny či systém vyrovnania nestability. Poteší tiež komfortné otváranie bubna Soft Opening.
vrchom plnená práčka • kapacita 7 kg • energetická trieda A+++ • hlučnosť 49 dB pri praní, 71 dB pri odstreďovaní • 1 200 ot/min • 14 programov • technológia ZEN •elektronický displej • odložený štart • rozmery: 90 × 40 × 60 cm
399 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012