TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

HISENSE WFHV7012

Spať na: GORNEJE W2S846LN

Smart práčka HISENSE WFHV7012


Inteligentné a úsporné pranie

Smart práčka HISENSE WFHV7012 s predným plnením
Disponuje kapacitou bubna na 7 kg bielizne, takže je ideálna pre väčšie domácnosti, kde zaistí úsporné a šetrné pranie s vynikajúcimi výsledkami. Práčka disponuje rýchlosťou odstreďovania až 1 200 ot./min, pričom sa pýši tichým chodom bez vibrácií s maximálnou hlučnosťou len 76 dB. Pre optimálny výkon je k dispozícii 16 pracích programov, vďaka ktorým dosiahnete vždy dokonalé výsledky.

Super rýchle pranie
Ak potrebujete rýchlo vyprať malé množstvo málo znečistenej bielizne, zaiste uvítate rýchly program, ktorý vyperie 2 kg náplne len za 15 minút. Pre maximálne bezpečnú prevádzku je práčka HISENSE WFHV7012 vybavená senzorom množstva peny a ochranou proti pretečeniu.

Bubon SnowFlake práčky HISENSE WFHV7012
Jedinečný bubon SnowFlake práčky HISENSE WFHV7012 so špeciálnym vločkovým vzorom je navrhnutý tak, aby z bielizne odstránil aj tie najodolnejšie škvrny a zároveň bol dostatočne šetrný k jemným tkaninám. Technológia Smart Wash 360o automaticky prenáša vnútorné zaťaženie bubna a zaisťuje plynulé a tiché odstreďovanie. Práčka je tiež vybavená programom pre automatické čistenie bubna.

Prehľadný LED displej
Pre jednoduchý výber z 16 pracích programov práčky je k dispozícii otočný volič a veľký LED displej s tlačidlami, ktorý prehľadne zobrazí zvolené funkcie, teplotu a čas zostávajúci do ukončenia pracieho cyklu. Nechýba ani funkcia pre odložený štart a detská poistka. Pre jednoduchšiu obsluhu je ovládací panel lokalizovaný do češtiny.
Práčka s predným plnením energetická trieda A+++, váha náplne 7 kg, max. otáčky 1200 ot./min, hlučnosť 58 dB, počet programov 15, hmotnostná automatika, automatické dávkovanie, detská poistka a displej, výška 85 cm, šírka 59.5 cm, hĺbka 46 cm, farba biela
259 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012