TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
TAMATEX ELEKTRO
Stará Ľubovňa

Po-Pia 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 

Dovoz tovaru
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 200,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v okrese Stará Ľubovňa bezplatne, čo je prejavom našej maximálnej ústretovosti a nadštandardnosti služieb. 
ZBER STARÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV

Pri zakúpení nového elektrospotrebiča a dovoze tovaru nás môžete požiadať o zvoz starého spotrebiča.

Chalkidiki 2 ION

Spať na: Korfu 2 ION
Infrasauna Goddess Chalkidiki vyrobená z materiálu Hemlock vo farbe Natural disponuje priestorom pre dve saunujúci sa osoby. Hemlock je špeciálna drevo pre výrobu sáun z kanadskej borovice s nízkou sukovosťou a smolnatosťou. Teplo saune dodávajú uhlíkové panely s prevádzkovým napätím 230 V s príkonom 1820 W. Doba nábehu na prevádzkovú teplotu 50 - 60 ° C je závislá na okolitej teplote a zaberie 20 - 25 minút. Spotreba za jeden saunovací cyklus, teda 60 minút, je vyčíslená na 2,36 kWh, ale je tiež závislá na okolitej teplote a spôsobu používania infrasauny, napríklad na počte otvorení dverí počas saunovania. Elektronické ovládanie sa stará o nastavenú teplotu. Svetlo v saune zaistí vnútorné osvetlenie. Infrasauna pre dve osoby je vybavená uhlíkovými vykurovacími panely pre rovnomerné rozloženie teploty v priestore sauny.
Sauna je vybavená ionizérom - obohacuje vzduch veľkým množstvom záporne nabitých iónov, ktoré ničia baktérie a vírusy a majú blahodárny vplyv na zdravie.
Výška 190,00 cm
Šírka 120,00 cm
Hĺbka 105,00 cm
Hmotnosť 107,00 kg
929 €

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Marec 2019
Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012