TAMATEX - elektro predajňa v Starej Ľubovni s dlhoročnou tradíciou a spoľahlivým servisom spotrebičov počas celej životnosti výrobkov.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny
TAMATEX ELEKTRO
Stará Ľubovňa

Po-Pia 8:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa zatvorené
 

Dovoz tovaru
Pri nákupe tovaru v hodnote nad 200,- eur poskytujeme rozvoz tovaru v okrese Stará Ľubovňa bezplatne, čo je prejavom našej maximálnej ústretovosti a nadštandardnosti služieb. 
ZBER STARÝCH ELEKTROSPOTREBIČOV

Pri zakúpení nového elektrospotrebiča a dovoze tovaru nás môžete požiadať o zvoz starého spotrebiča.

Ako často používať infrasaunu

Predchádzajúci článok: Čo môžeme čakať od infra sauny?

Potnú kúru v infrasaune si doprajte 4-5 krát týždenne. Kúru v infra saune neopakujete ako v klasickej fínskej saune. Na jedno saunovanie vám stačí jeden dostatočne dlhý pobyt (výrazné potenie totiž nastáva až cca po 15 minútach. ) v infrasaune a potom sprcha. Potná kúra sa vykonáva pri 50 až 60 °C v dĺžke 40 minút a potivosť je dvakrát vyššia než v klasickej fínskej saune.

Najlepšia doba pre saunovanie je ráno. Ak teda máte možnosť vstaňte o 30 minút skôr. Krátko po prebudení telo ľahko natiahnite, potom sa vypotí v infrasaune, osprchujte sa a nakoniec vypite niekoľko pohárov čistej vody. Lepší zdroj energie pre nastávajúci deň by ste ťažko hľadali.

Ak máte naopak problémy so spaním, môžete použiť saunu večer. Po saunovaí budete ľahšie zaspávať a tiež sa vám bude lepšie spať.

V našej elektro predajni
v Starej Ľubovni
tiež nájdete:

 

Elektro predajňa TAMATEX - Stará Ľubovňa
člen skupiny EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - december 2018
Mikuláš Kačmár - TAMATEX, Stará Ľubovňa © 2012